• ساعت : ۱۰:۵۸:۵۶
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ 
  • کد خبر : ۱۲۷۱۲۶
حضور مشترك مركز تحقیقات ابریشم و مركز توسعه نوغانداری در پانزدهمین نمایشگاه دام، طیور و صنایع تبدیلی

نمایشگاه تخصصی نهادهها، ماشینآلات و ادوات کشاورزی همزمان با پانزدهمین نمایشگاه دام، طیور و صنایع تبدیلی از 17 لغایت 20 تیر ماه 99 در استان گیلان برگزار شد.

پیرو دعوت سازمان همیاری شهرداریهای استان گیلان و دستور ریاست محترم سازمان جهاد کشاورزی به کلیه دستگاههای مرتبط در راستای برگزاری هر چه بهتر و باشکوهتر نمایشگاه فوق غرفهای به دستاوردهای پژوهشی و تولیدی ابریشم و نوغانداری اختصاص یافت. بنا به گزارش روابط عمومی مرکز تحقیقات ابریشم کشور بهمنظور ارائه آخرین دستاوردهای مرتبط در حوزه نوغانداری و ارائه ظرفیتهای موجود در کشور غرفه ابریشم در نمایشگاه با همکاری مرکز تحقیقات ابریشم و مرکز توسعه نوغانداری برپا شد.

قابل ذکر است همزمان با افتتاح نمایشگاه جناب آقای مهندس درجانی، ریاست محترم سازمان جهاد کشاورزی از غرفه ابریشم بازدید کردند. ایشان با عنایت به اهمیت همکاریهای متقابل بین حوزه تحقیقات و اجرا و لزوم ورود دستاوردهای تحقیقاتی به عرصه عمل و بهرهبرداری، رهنمودهایی برای توسعه نوغانداری استان ارائه کردند. آقای مهندس درجانی در پایان با استقبال از برپایی مشترک غرفه ابریشم در نمایشگاه توسط مرکز تحقیقات ابریشم و مرکز توسعه نوغانداری و همکاری متقابل بهعمل آمده میان حوزه تحقیقات و دستگاه اجرایی، از زحمات ارزشمند مدیران و همکاران دستاندرکار در نمایشگاه تقدیر و تشکر نمود.

 لازم به توضیح است نمایشگاه تخصصی دام، طیور و صنایع تبدیلی از 17 تیر ماه افتتاح گردید و رسماً در 20 تیر ماه به کار خود پایان داد. نمایشگاه موصوف واقع در محل برگزاری نمایشگاههای دائمی استان گیلان (کیلومتر 7 جاده رشت به تهران- فرش گیلان) با استقبال قابل توجه مردم همراه بود و گفتنیاست غرفه ابریشم در طول برگزاری ایام نمایشگاه از غرفههای پربازدید مخاطبین بود و همکاران مشتمل بر آقایان مهنس بیژن فریور، مهندس محمد رحیمی و مهندس بیژنگ جلوه بهنمایندگی از مرکز تحقیقات ابریشم در کنار همکاران مرکز توسعه نوغانداری در غرفه ابریشم حضور فعالانهای داشتند.امتیاز :  ۵/۰۰ |  مجموع :  ۱

برچسب ها

    5.7.4.0
    V5.7.4.0