• ساعت : ۱۴:۴۲:۲۰
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۱۰/۲۴ 
  • کد خبر : ۱۲۱۲۲۴
آقای دكتر روحانی، ریاست محترم جمهور از آخرین دستاوردهای پژوهشی و توانمندی‌های فناورانه مركز تحقیقات ابریشم بازدید كردند.

حضرت حجّتالاسلام والمسلمین، جناب آقای دکتر روحانی، رئیس محترم جمهور صبح سهشنبه 24 دیماه با حضور در غرفههای تدارک دیده شده نمایشگاهی سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی، ضمن بازدید از آخرین دستاوردهای پژوهشی و تولیدات مؤسسات و مراکز ملّی سازمان، در غرفه مرکز تحقیقات ابریشم حضور یافتند.

بهگزارش پایگاه اطلاعرسانی دولت، در این نمایشگاه که در حاشیه مراسم سیوچهارمین دوره انتخاب و معرفی نمونههای ملّی بخش کشاورزی در محل مرکز همایشهای بینالمللی جمهوری اسلامی ایران برگزار شد، مؤسسات و مراکز ملّی تحقیقاتی ذیل سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی، جدیدترین دستاوردهای خود را در زمینههای علمی-پژوهشی و فناوری بهمنظور رونق تولید و اثربخشی در امنیت غذایی کشور ارائه کردند.

دکتر روحانی در پیامی برای آغار بهکار سامانه پیام‌‌رسان آموزش و ترویج کشاورزی (پات)، خطاب به کشاورزان، مروّجـان و پژوهشـگران وزارت جهاد کشاورزی تأکید کردند: تلاش و مسئولیتپذیری همه شما عزیزان در تأمین امنیت غذایی کشور در سال رونق تولید شایسته تقدیر است.

گفتنیاست در این بازدید سرپرست محترم وزارت جهاد کشاورزی و ریاست سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی نیز آقای رئیس جمهور را همراهی مینمودند و آقای رضا صورتی رئیس مرکز تحقیقات ابریشم کشور با اعلام پایان دروه رکود نوغانداری ضمن ارائه گزارشی از مهمترین فعالیتهای در دست انجام، جدیدترین دستاوردهای مرکز تحقیقات ابریشم را بهحضور ایشان معرفی نمود.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.4.0
    V5.7.4.0